Kasutatud sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i7-8565U 16GB 256SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3944 GTIN: 3333051153944
Eripakkumised
Pakkumised
514,71 € | |||
489,90 € | |||
498,89 € | |||
514,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3944 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 489.90 |
| Max. hind | 514.71 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib