Kasutatud sülearvuti HP 650 G5 15.6 1920x1080 i7-8565U 32GB 512SSD WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3948 GTIN: 3333051153948
Eripakkumised
Pakkumised
647,61 € | |||
621,20 € | |||
621,30 € | |||
651,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3948 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 621.20 |
| Max. hind | 651.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib