Kasutatud sülearvuti DELL 5510 15.6 1920x1080 i5-10210U 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3932 GTIN: 3333051153932
Pakkumised
433,55 € | |||
409,80 €* | |||
409,80 € | |||
409,80 €* | |||
417,25 € | |||
430,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3932 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Kaal | 1,8kg |
| Min. hind | 409.80 |
| Max. hind | 433.55 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib