Sülearvuti Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 16GB 512SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3954 GTIN: 3333051153954
Pakkumised
530,94 € | |||
505,90 € | |||
510,26 € | |||
530,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3954 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 505.90 |
| Max. hind | 530.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib