Kasutatud sülearvuti Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 256SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3950 GTIN: 3333051153950
Pakkumised
443,70 € | |||
419,00 €* | |||
419,00 €* | |||
419,80 € | |||
438,72 € | |||
438,72 € | |||
440,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3950 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 419.00 |
| Max. hind | 443.70 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib