Kasutatud sülearvuti Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 512SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3951 GTIN: 3333051153951
Eripakkumised
Pakkumised
480,21 € | |||
455,90 € | |||
464,20 € | |||
478,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3951 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 455.90 |
| Max. hind | 480.21 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib