Kasutatud sülearvuti Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 32GB 512SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3957 GTIN: 3333051153957
Eripakkumised
Pakkumised
627,33 € | |||
601,20 € | |||
612,14 € | |||
630,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3957 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 601.20 |
| Max. hind | 630.99 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib