Sülearvuti HP 17-cn4007nw Intel Core 7 150U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 1
Sülearvuti HP 17-cn4007nw Intel Core 7 150U Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 1
Tootekood: CX5H6EA GTIN: 199764732750
Pakkumised
889,01 € +0,81 € | |||
726,80 € | |||
749,00 € | |||
749,00 € | |||
766,33 € | |||
767,30 € | |||
782,50 € | |||
822,20 € +2,76 € | |||
874,30 € +0,70 € | |||
884,00 € +0,72 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CX5H6EA |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 726.80 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib