Kasutatud sülearvuti Lenovo X13 G1 R5-4650U 13.3" 16GB 256SSD W11P 2Y
Tootekood: TLX13G1RMX12B GTIN: 5707271604078
Eripakkumised
Pakkumised
365,11 € | |||
371,80 € | |||
413,10 € −45,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TLX13G1RMX12B |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 363.00 |
| Max. hind | 413.10 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib