Sülearvuti Teqcycle Lenovo X13 G1 R5-4650U 13.3" 16GB 256SSD W11P 2Y
Tootekood: TLX13G1RMX12B GTIN: 5707271604078
Pakkumised
366,10 € +1,80 € | |||
371,80 € | |||
408,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TLX13G1RMX12B |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Dokkimise pesa | Jah |
| Min. hind | 363.00 |
| Max. hind | 408.51 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib