Kasutatud sülearvuti Lenovo Lenovo X1 Yoga G6 i7-1185G7 32GB 512GB 4G W11P laptop
Tootekood: TLX1YG6MX32B GTIN: 5707271604108
Eripakkumised
Pakkumised
769,61 € | |||
780,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TLX1YG6MX32B |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Veebikaamera | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 764.00 |
| Max. hind | 809.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib