Kasutatud sülearvuti DELL Dell L5520 i5-1135G7/15.6FHD/16GB/256SSD/W11P/2Y
Tootekood: TD5520MX02B GTIN: 5707271602005
Eripakkumised
Pakkumised
518,70 € | |||
527,40 € | |||
581,40 € −64,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TD5520MX02B |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| HDMI | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Min. hind | 515.00 |
| Max. hind | 581.40 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib