Sülearvuti Acer Notebook TravelMate P2 14 TMP214-75-G3-TCO Ulta 5 125H 16GB/512GB/W11 PRO
Tootekood: NX.BQHEP.002 GTIN: 4711474773777
Pakkumised
894,99 € +0,69 € | |||
825,40 € | |||
830,22 € +2,79 € | |||
839,43 € | |||
860,05 € | |||
864,27 € | |||
881,10 € | |||
883,80 € | |||
887,33 € +2,81 € | |||
890,01 € +0,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BQHEP.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 825.40 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib