Kasutatud sülearvuti DELL LDC15250-5315BLK i5-1334U 15.6" FHD Touchscreen 120Hz 16GB 512GB SSD Windows 11 Carbon Black (REPACK) 2-year warran
Kasutatud sülearvuti DELL LDC15250-5315BLK i5-1334U 15.6" FHD Touchscreen 120Hz 16GB 512GB SSD Windows 11 Carbon Black (REPACK) 2-year warran
Tootekood: LDC15250-5315BLK_16 GTIN: 5903719153744
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LDC15250-5315BLK_16 |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib