Sülearvuti Lenovo ThinkPad T490 14 1920x1080 i5-8365U 16GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3965 GTIN: 3333051153965
Pakkumised
382,83 € | |||
344,00 € | |||
361,40 € | |||
362,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3965 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 344.00 |
| Max. hind | 382.83 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib