Sülearvuti Lenovo ThinkPad T490 14 1920x1080 i5-8365U 8GB 256SSD M.2 NVME WIN11Pro RENEW
Tootekood: AB3962 GTIN: 3333051153962
Pakkumised
332,10 € | |||
297,00 € | |||
311,10 € | |||
312,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AB3962 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.1 | Jah |
| Min. hind | 297.00 |
| Max. hind | 332.10 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib