Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 FX608JMR-RV121W i5 14450HX 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB
Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 FX608JMR-RV121W i5 14450HX 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB
Tootekood: FX608JMR-RV121W GTIN: 4711636327732
Eripakkumised
Pakkumised
1183,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FX608JMR-RV121W |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1183.51 |
| Max. hind | 1183.51 |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib