Sülearvuti Asus ExpertBook B1 BM1503CDA-S71793X Ryzen 5 1500 15.6" FHD 300 nits 60 Hz AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Radeon 660M WLAN + B
Sülearvuti Asus ExpertBook B1 BM1503CDA-S71793X Ryzen 5 1500 15.6" FHD 300 nits 60 Hz AG 16 GB DDR5 512 GB SSD Radeon 660M WLAN + B
Tootekood: BM1503CDA-S71793X GTIN: 4711636384285
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BM1503CDA-S71793X |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2026-04-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib