Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20FB002UMH) 14.0" FHD Intel Core i5-6200U 8GB 256GB M.2 SSD Intel HD Graphics Onelink+ to RJ45 Do
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon (20FB002UMH) 14.0" FHD Intel Core i5-6200U 8GB 256GB M.2 SSD Intel HD Graphics Onelink+ to RJ45 Do
Tootekood: 20FB002UMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB002UMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Toode lisatud | 2016-05-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib