Sülearvuti Lenovo X1 I5/14HFD/8GB/192SSD/10P FI
Tootekood: 20FB002XMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB002XMS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 192GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2016-05-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib