Sülearvuti Lenovo YOGA 900-13ISK/I5/8G/256/10H
Tootekood: 80MK0064MX
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 80MK0064MX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| USB-C | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2016-05-18 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib