Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14250 U5-238V 32GB 512GB SSD 14" FHD+ W11 Pro
Tootekood: 210-BPDN?/S19 GTIN: 3707815570632
Pakkumised
1499,00 € | |||
1642,93 € | |||
1679,48 € | |||
1742,00 € | |||
1586,45 € | |||
1617,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BPDN?/S19 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1499.00 |
| Max. hind | 1809.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib