Kasutatud sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 | Intel Ultra 7 155H 4800Hz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6240)
Kasutatud sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 | Intel Ultra 7 155H 4800Hz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6240)
Pakkumised
925,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 925.00 |
| Max. hind | 925.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-23 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib