Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M5 10C/16GB/8C GPU (2026)/RUS/ 512 GB Starlight
Tootekood: MDHA4RU
Pakkumised
1299,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDHA4RU |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | RUS |
| Min. hind | 1299.00 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib