Sülearvuti Apple MacBook Air 15.3" M5 10C/16GB/10C GPU (2026)/RUS/ 512 GB Sky Blue
Tootekood: MDVQ4RU
Pakkumised
1609,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDVQ4RU |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | RUS |
| Min. hind | 1609.00 |
| Max. hind | 1609.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib