Sülearvuti Asus Chromebook 14"N50/8GB/128GB/ChromeOS
Tootekood: CX1405CTA-S60930 | 6noe
Pakkumised
396,47 € | |||
396,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CX1405CTA-S60930 | 6noe |
| Operatsioonisüsteem | Chrome OS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 396.47 |
| Max. hind | 396.47 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib