Sülearvuti Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC 13" X Plus/16GB/256GB (Platynowy)
Tootekood: EP2-37033 | 5BgT
Pakkumised
1275,89 € | |||
1275,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-37033 | 5BgT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1275.89 |
| Max. hind | 1275.89 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib