Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5550 Intel Ultra 7 155U 16GB 512GB 15,6" FHD Windows 11 Pro
Tootekood: Latitude5550Ultra716gg
Pakkumised
1019,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Latitude5550Ultra716gg |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1019.00 |
| Max. hind | 1019.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib