Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 5550 Ultra7 32GB 512GB 15,6" FHD Windows 11 Pro
Tootekood: Latitude5550Ultra732gb
Pakkumised
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Latitude5550Ultra732gb |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1099.00 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib