Kasutatud sülearvuti DELL Precision 3590 Intel Ultra 7 165H 16GB 512GB NVMe 15,6 FHD Windows 11 Pro
Tootekood: Precision3590ultra716gb512gb
Pakkumised
979,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Precision3590ultra716gb512gb |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 979.00 |
| Max. hind | 979.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib