Sülearvuti HP 17-cn4130ng 17,3" FHD IPS, Intel 3 100U, 8GB RAM, 512GB SSD, FreeDOS DE keyboard
Tootekood: D96L1EA
Pakkumised
755,00 € | |||
775,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D96L1EA |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 755.00 |
| Max. hind | 775.15 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib