Sülearvuti Acer Aspire 14 AI (A14-11M-X9PB) Copilot+ PC 14,0" WUXGA, IPS, 120Hz, Snapdragon X1-26-100 (45 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE keyboard
Sülearvuti Acer Aspire 14 AI (A14-11M-X9PB) Copilot+ PC 14,0" WUXGA, IPS, 120Hz, Snapdragon X1-26-100 (45 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE keyboard
Tootekood: NX.JP3EG.00J GTIN: 4711474850188
Pakkumised
647,40 € | |||
695,00 € | |||
699,83 € | |||
705,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JP3EG.00J |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 647.40 |
| Max. hind | 729.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib