Sülearvuti Acer Aspire 14 AI OLED (A14-53M-58AQ) Copilot+ PC 14,0" WUXGA, OLED, Intel Ultra 5-226V (40 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE keyboard
Sülearvuti Acer Aspire 14 AI OLED (A14-53M-58AQ) Copilot+ PC 14,0" WUXGA, OLED, Intel Ultra 5-226V (40 TOPS), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 DE keyboard
Tootekood: NX.JNQEG.00L
Pakkumised
809,00 € | |||
816,65 € | |||
832,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JNQEG.00L |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 809.00 |
| Max. hind | 832.45 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib