Sülearvuti Acer Aspire Go 15 (AG15-72P-55UU) 15,6" Full-HD, IPS, Intel i5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Linux (eShell) DE keyboard
Sülearvuti Acer Aspire Go 15 (AG15-72P-55UU) 15,6" Full-HD, IPS, Intel i5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Linux (eShell) DE keyboard
Tootekood: NX.JSVEG.001
Pakkumised
589,00 € | |||
699,83 € | |||
717,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JSVEG.001 |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 589.00 |
| Max. hind | 717.84 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib