Sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 SkyBlue CZ1H8-0200000 M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 32GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Tootekood: CZ1H8-0200000
Pakkumised
2025,91 € | |||
2055,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CZ1H8-0200000 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 2025.91 |
| Max. hind | 2055.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib