Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 SkyBlue MC6T4D A M4 Chip mit 10- CPU 8- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 13" M4 SkyBlue MC6T4D A M4 Chip mit 10- CPU 8- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE keyboard
Tootekood: MC6T4D/A
Pakkumised
989,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MC6T4D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 989.00 |
| Max. hind | 989.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib