Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 15" M4 Midnight MW1M3D A M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 15" M4 Midnight MW1M3D A M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Tootekood: MW1M3D/A
Pakkumised
1389,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW1M3D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1389.00 |
| Max. hind | 1389.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib