Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 15" M4 Silver MW1G3D A M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 15" M4 Silver MW1G3D A M4 Chip mit 10- CPU 10- GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, DE keyboard
Tootekood: MW1G3D/A
Pakkumised
1239,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MW1G3D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1239.00 |
| Max. hind | 1239.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib