Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2025) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, DE) Silver
Tootekood: MDE44D
Pakkumised
1715,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE44D |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1715.00 |
| Max. hind | 1715.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib