Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro Silver MDE44D A - 35,6cm (14"), M5 10- Chip, 10- GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, ohne Netzteil DE keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro Silver MDE44D A - 35,6cm (14"), M5 10- Chip, 10- GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, ohne Netzteil DE keyboard
Tootekood: MDE44D/A
Pakkumised
1715,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE44D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1715.00 |
| Max. hind | 1715.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib