Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro Silver MX2E3D A - 35,6cm (14"), M4 Pro 12- Chip, 16- GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro Silver MX2E3D A - 35,6cm (14"), M4 Pro 12- Chip, 16- GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Tootekood: MX2E3D/A
Pakkumised
2265,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MX2E3D/A |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 2265.00 |
| Max. hind | 2265.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib