Sülearvuti Apple MacBook Pro Silver MX2T3D A - 41cm (16"), M4 Pro 14- Chip, 20- GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, DE keyboard
Tootekood: MX2T3D/A
Pakkumised
2635,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MX2T3D/A |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 Pro |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 2635.00 |
| Max. hind | 2635.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib