Sülearvuti DELL Latitude 3520 i5-1135G7 16GB 128GB-NVMe 15.6"HD W11P CO WLAN Single Point
Tootekood: LAT3520-NLB255
Pakkumised
385,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT3520-NLB255 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 385.00 |
| Max. hind | 385.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib