Sülearvuti DELL 7670 i7-12850HX 16GB 256GB-NVMe 16"WUXGA W11P WLAN NVIDIA RTX A1000 1x16GB
Tootekood: 7670-ITB24
Pakkumised
1029,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7670-ITB24 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1029.00 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib