Sülearvuti DELL Latitude 3520 i5-1145G7 8GB 256GB-NVMe 15.6"FHD W11P WLAN Single Point
Tootekood: LAT3520-NLB264
Pakkumised
459,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | LAT3520-NLB264 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 459.00 |
| Max. hind | 459.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib