Sülearvuti Acer Aspire 15 AG 15 21PT R5GQ Ryzen 5 7520U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 SILVER
Tootekood: AG-15-21PT5GQ
Pakkumised
585,00 € +26,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AG-15-21PT5GQ |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 585.00 |
| Max. hind | 585.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib