Sülearvuti Acer Aspire Go 15 AG15 72P 97RC i9-13900H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) IPS WIN11 PURE SILVER
Tootekood: NX.JSDAA.001
Pakkumised
1129,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.JSDAA.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1129.00 |
| Max. hind | 1129.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib