Sülearvuti Acer Aspire Lite AL15 36P 32XP 3 N350 128GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 SILVER
Tootekood: NX.DE2AA.001
Pakkumised
459,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.DE2AA.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 459.00 |
| Max. hind | 459.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib