Sülearvuti Acer Nitro V 15 ANV15 52 586Z GAMING i5-13420H 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 165Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 4050 6144MB BLACK
Sülearvuti Acer Nitro V 15 ANV15 52 586Z GAMING i5-13420H 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) 165Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 4050 6144MB BLACK
Tootekood: NH.U0NAA.001
Pakkumised
1059,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.U0NAA.001 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1059.00 |
| Max. hind | 1059.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib