Sülearvuti Acer Nitro V 16 ANV16 72 72ZY GAMING 7 240H 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) 180Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 5070 8192MB OBSIDIAN BLACK RGB
Sülearvuti Acer Nitro V 16 ANV16 72 72ZY GAMING 7 240H 512GB SSD, 16GB 16" WUXGA (1920x1200) 180Hz IPS WIN11 NVIDIA RTX 5070 8192MB OBSIDIAN BLACK RGB
Tootekood: ANV16-72-72ZY
Pakkumised
1715,00 € −10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ANV16-72-72ZY |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1715.00 |
| Max. hind | 1715.00 |
| Toode lisatud | 2026-04-25 |


Ole esimene, kes toodet kommenteerib